STAYER SUPERPLUS200BGEKVB KAYNAK MAKİNASI 200A
Bu Ürünü Sosyal Medyada Paylaş
Marka
Stok Kodu
STY-SUPERPLUS200BGEKVB
Stok Durumu
Mevcut
7.999,00 TL
880,16 TL den başlayan taksitlerle!
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Normal Amper: 200A
Nominal Gerilim: 230V
Jeneratör: 7-9KW
Boyut: 30x20x13mm
Elektrot: 1.6 – 6mm
Soket: 1/2 ‘’
ÜRÜN AVANTAJLARI:
Akıllı STAYER WELDING kontrolü sayesinde kolay kaynak.
İlk arkı iyileştirmek için sıcak başlatma.
Ark kuvveti ve yapışma önleme.
Kaynak stabilitesini arttırma
+/-%15 toleranslı stabilize
Jeneratör ile güvenli kullanım.
200A sürekli yüksüz voltaj =63Vdc.
Maksimum güç yoğunluğu
Kendi kategorisindeki en hafif makine 4,8Kg
İÇERİK:
Güç Kablosu: 2m x 2.5mm
Kelepçeli Şase Kablosu: 1.5m x 25mm
Kelepçeli Elektrot Kablosu: 2,5m x 25mm
Fırça ve Çekiç
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
STAYER SUPERPLUS200BGEKVB KAYNAK MAKİNASI 200A STY-SUPERPLUS200BGEKVB